NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ   

Birim Kalite Sorumluları

KURUMSAL HİZMETLER
KURUMSAL YAPI
Başhekimlik

Başhekim :Doç.Dr.Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ
Başhekim Yrd :Doç.Dr.Abdullah İÇLİ
Başhekim Yrd :Doç.Dr.Şükrü Nail GÜNER
Başhekim Yrd :Doç.Dr.Ali Ulvi UCA
Başhekim Yrd :Doç.Dr.Yasemin DURDURAN
Başhekim Yrd :Prof.Dr.Mehmet DADACI
Başhekim Yrd :Doç. Dr. Mustafa Kürşat AYRANCI

Hastane Baş Müdürlüğü

Hastane Başmüdürü :Hakan KABAN
İnsan Kaynakları Ve İdari İşler : Taner DURAN -Kemal ÖZKARA
Mali İşler Koordinatörlüğü : Memiş YİĞİT-Bülent YANGIN-Yaşar BÜLBÜL-Tuba ÖZTAŞ-Orhan OLGUN
Bilgi İşlem/Otomasyon:Ali ALAN-Hakkı DEMİRTAŞ
Kalite/Eğitim: Türker ACAR
Teknik Hizmetler Koordinatörlüğü:Eşref Kemal GÜNGÖR
Terzihane Hizmetleri-Onkoloji Binası: Özlem PAKNA
Başdiyetisyenlik: Serpil KOYGUN
Nöbetçi Müdürlük:Hüseyin ÖZBEK-Bekir BAĞCI-Hasan Hüseyin GÜZEL-Muharrem ÖZKIŞ
Eski Hastane Yerleşkesi:Ünal ÖZER"

Sağlık Bakım Hizmetleri Kordinatörlüğü

Sağlık Bakım Koordinatörü: Aysel KOÇAK
Sağlık Bakım Koordinatörü Yrd. :Sibel DEMİREL
Sağlık Bakım Koordinatörü Yrd. :Çiğdem KETENCİ
Sağlık Bakım Koordinatörü Yrd. :Emine ÇALIŞKAN
Sekreterlik Hizmetleri: Durdane ÖZKAYA
Denetmen Hemşire:Hakan FIRTINA-Adem AKGÜL

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

Kalite Direktörü:Türker ACAR
Kalite Birim Çalışanı:Azime TİRYAKİ
Kalite Birim Çalışanı:Uğur Yavuz DEĞER

DOKÜMAN YÖNETİMİ

Kalite Yönetim Birimi

RİSK YÖNETİMİ

Bölüm Kalite Sorumları-
Zeliha BARUT
Halil ÇELİK

İSTENMEYEN OLAY BİLDİRİM SİSTEMİ

Kalite Yönetim Birimi

ACİL VE AFET DURUM YÖNETİMİ

Musa Kazım AKSEL

EĞİTİM BİRİMİ

Türker ACAR
Selma ŞAHİN

HASTA VE ÇALIŞAN ODAKLI HİZMETLER
HASTA DENEYİMİ
Sosyal Hizmet Birimi

Nebahat GÖNEN

Hasta Hakları Birimi

Hayriye ÖZTÜRK

Halkla İlişkiler Birimi

Serkan DADAK"

HİZMETE ERİŞİM
Randevu Sekreterliği

Durdane ÖZKAYA

YAŞAM SONU HİZMETLERİ

Nevin ZORLULAR

SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI
Personel Özlük Birimi(4A,4B,657 )

Kemal ÖZKARA

Personel Özlük Birimi/Maaş Tahakkuk(4D)

Taner DURAN"

HASTA BAKIMI
YATAN HASTA HİZMETLERİ

Dahili Klinikler: Sibel DEMİREL
Cerrahi Klinikler: Çiğdem KETENCİ
Çocuk Klinikleri: Emine ÇALIŞKAN

Acil Sağlık Hizmetleri

Canan YETİK

Acil Yoğun Bakım

Mehmet ODABAŞI

Anjio

Hakan UZUNLAR

Ağrı Kliniği

Gülşen YARAR

Ameliyathane Hizmetleri

Mevlüde CİLASIN

Anestezi

Ayşe ÇETİN

Beyin Cerrahi Kliniği

Hazan ARIKAN

Cildiye Kliniği

Leyla ÇELİK

Çocuk Acil Kliniği

Suade AKYILDIZ

Çocuk Allerji-Gastro-Göğüs-Nefroloji Kliniği

Filiz ERTEL

Çocuk Cerrahi Kliniği/Yoğunbakım

Sezgin BİLBAN

Çocuk Hematoloji-Onkoloji Kliniği

Derya ÜNLÜ

Çocuk İntaniye Kliniği

Zeynep KERPİÇ

Çocuk Nöroloji-Endokrin Kliniği

Ayla ERSÖZ

Çocuk Yoğunbakım

Narin OKUR

Genel Dahliye Kliniği

Nazife BAKIRHAN

Diyaliz Hizmetleri

Asuman DEDEOĞLU

Kadın Doğum Kliniği

Nurcan SAĞLAM

Endokrin Kliniği

Elif DENİZ

Fizik Tedavi Rehabilitasyon

Neşirin DADAK

Fizik Tedavi Hizmetleri

Ş.Gülgün KAYANİ

Gastroenteroloji Kliniği

Filiz ATEŞ

Gastro Endoskopi Hizmetleri

Deniz YALÇIN

Genel Cerrahi Kliniği

Yıldız YAVUZ

Gögüs Cerrahi Kliniği

ŞERİFE ALKAN

Göğüs Hastalıkları Kliniği

Özlem TUNÇ

Göğüs Yoğunbakım

Eda KILIÇ

Göz Kliniği

İnci ATALAY

İntaniye Kliniği

Kerime UYGUN

Kulak Burun Boğaz Kliniği

Serap SELÇUK

Kalp Damar Cerrahi Kliniği

Arife AKÇA

Kalp Damar Cerrahi Ameliyathane

Hatice UĞURELLİ

Kan Alma

Hatice YILDIRIM

Kardiyoloji Kliniği

Emine BEYDOĞAN

Kardiyoloji Yoğunbakım

Gülser DURMUŞ

Nöroloji Kliniği

Pakize ZEBİL

Ortopedi Kliniği

Melike BALA

Organ Nakli Hizmetleri

Bekir PİRE

Özel KATLAR

Emine BULUT

Plastik Cerrahi Kliniği

Nabider SAYAN

Psikiyatri Hizmetleri

Ayla ERSÖZ

Radyasyon Onkoloji Kliniği

Selda DAL

Reanimasyon

Necla YARAR

Tıbbi Onkoloji Kliniği

Fazilet CANLI

Üroloji Kliniği

Gül KORAŞ

Yenidoğan Yoğun Bakım Hizmetleri

Sevda GÜNDÜZ YILMAZ

Dahili Yoğunbakımlar

Sibel KURAN

Cerrahi Yoğunbakımlar

Necla YARAR

Poliklinİk Hizmetleri

Klinik Sorumları

İLAÇ YÖNETİMİ

Pelin DÜZENLİ

ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ VE KONTROLÜ

Fatma BAYSAN FIRTINA

TEMİZLİK,DEZENFEKSİYON VE STERİLİZASYON HİZMETLERİ

Derya YILMAZER

TRANSFÜZYON HİZMETLERİ

Muhammed Şükrü AĞRALI

TERAPÖTİK AFEREZ HİZMETLERİ

Burçin ORDU ARSLANAP

RADYASYON GÜVENLİĞİ
Radyoloji Ünitesi

Mustafa Özkan GÜNER
Tuncay ÇENGEL

Nükleer Tıp

Halime GİRGİN

Radyoloji Anjiografi

Alp ARSLAN

Koronor Anjio Ünitesi

Hakan UZUNLAR

Radyoterapi Ünitesi

Ahmet ŞAHİN

Endoskopi Ünitesi(ERCP)

Dr.Öğrt.Üyesi Muharrem KESKİN

BİYOKİMYA LABORATUVARI

Kenan YELKEN
Mürüvet ÇOPUR

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

Hakan SART

PATOLOJİ LABORATUVARI

Mustafa DURGUT

TIBBİ GENETİK LABORATUVARI

Seda DEMİRCİ

DOKU TİPLEME LABORATUVARI

Esma DOĞRU

KEMOTERAPİ HİZMETLERİ

Fazilet CANLI

DESTEK HİZMETLERİ
TESİS YÖNETİMİ

Eşref Kemal GÜNGÖR

Çamaşırhane Hizmetleri

Nevin ZORLULAR

Mutfak Ve Yemekhane Hizmetleri

İrem DAMANCIOĞLU KIRAN

Temizlik Hizmetleri

Durmuş Ali ATALAY

Güvenlik Birimi

Muzaffer GÜNEY

BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ

Ali ALAN-HAKKI DEMİRTAŞ

MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ

Yaşar BÜLBÜL

TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ

Sedat BULUT

ATIK YÖNETİMİ

Süleyman Emin KAYA

GÖSTERGE YÖNETİMİ
GÖSTERGELERİN İZLENMESİ

Kalite Yönetim Birimi