NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ  ||   ENG TR

Hastane Bağışı

Sevgili Hayırseverler;

Yardımlaşma ve yardımseverlik, önemli ve yaygın bir toplumsal değerdir. Toplumsal hayatta karşılaşılan ve çözümünde zorlanılan problemler, yardımlaşma yoluyla kolaylıkla çözülür. İnsanlar çok farklı konularda birilerine yardım edebilirler. İnsanların birbirilerine muhtaç olmaları, aralarındaki yardımlaşmaları zorunluluğunu ortaya çıkarmıştır. Yardımlaşma toplum halinde yaşamanın sonucudur. Yadımlaşma, zenginle fakir, tokla aç arasındaki uçurumu kapatır ve sevgi, saygı bağı kurar. Yardımlaşmanın yaygın olduğu toplumlarda dostluk duyguları güçlü olur.

Hamiyet perver siz yardımseverlerimiz, iş adamlarımız ve diğer katılımcıların yapmış oldukları maddi ve manevi fedekarlıkları Konya halkı olarak göstermiş olduğunuz bu birlik ve beraberliğin eseri olan kısa zamanda hizmete açılan Onkoloji Hastanesi tam kapasiteyle çalışmalara başlamıştır. Bu sizin eserinizdir. Konya halkı artık başka illere tedavi için gitmeyecektir.

Sizlerin desteği sayesinde daha nice güzel başarılara doğru birlikte hareket ederek ulaşacağımızı inancım sonsuz olup bundan sonraki yardımlarınızı aşağıda bulunan hesaplara yatırabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, Sağlıklı Günler dilerim.

Hastane Başhekimi